lshb.ch


Direkt zum Seiteninhalt

Falėnderime

LSHB > Informacione

LSHB-Kuvendi nė Zvicėr falėnderon pėrzemėrsisht pėr ndihmė dhe kontribut:

  • Kėshillimoren Shqiptare-ABS nė Basel-Zvicėr dhe pikėrisht kryetarin Z. Skender Nikoliqi pėr ndihmėn shumė tė ēmuar qė i ofroj Lidhjes Shqiptare nė Botė-Zvicėr si nė planin organizativ ashtu edhe atė financiar.


  • Shkolla e vallėzimit "SHOTA" Z. Agron Bajrami Adresa: Dammweg 315000 Aarau / Kontakt : shota@shota.chshota.ch www.shota.chLSHB-ZVICĖR | HOME | LSHB | PROJEKTE | DOKUMENTE | PREZENTACIONE | INFO | KONTAKT | Site Map


Untermenü


©2000 - 2009 LIDHJA SHQIPTARE NĖ BOTĖ - ZVICĖR | info@lshb.ch

Zurück zum Seiteninhalt | Zurück zum Hauptmenü