lshb.ch


Direkt zum Seiteninhalt

KONTAKT

KONTAKTI ME ZYREN E LSHB-sė NĖ ZVICĖR

www.lshb.ch
E-mail: info@lshb.ch

  • Nazmi Jakurti-Nėnkryetar i parė i LSHB-sė dhe kryetarė i Kryesisė sė LSHB-sė - Zvicėr
  • E-mail: nazmi.jakurti@unia.ch
  • E-mail: nazmi.jakurti@lshb.ch


  • Ali Nikoliqi-Anėtarė i Kryesisė sė LSHB-sė.
  • e-mail: a_nikoliqi@yahoo.com
  • E-mail: anikoliqi@lshb.ch






LSHB-tė nė Botė

KONTAKTET ME ZYRAT E LSHB-ve NĖ BOTĖ

Shqiperi

AlbertZholi , e-mail:
a_zholi@yahoo.com


Kosovė

Nekibe Kelmendi e-mail:
nekibekelmendi@gmail.com

Prof.Dr.Orhan Kubati, e-mail:
kongresi2@lshbk.org

Liman Asllani e-mail: liman.asllani@lshbk.org

Besa Krajku ,e –mail :
besak@yahoo.com


Maqedoni

Prof.Dr.Milaim Fejziu, e-mail:
prof_m_fejziu@yahoo.com

Mali i Zi

Prof.Dr. Nail Draga, Ulqin

Kroaci

Simon Kuzhnini, Zagreb e-mail:
vellezritkuzhnini.lshb@yahoo.com

Mikel Kuzhnini, Zagreb e-,ail:
vellezritkuzhnini.lshb@yahoo.com

SHBA:

Ndue Hila, e-mail:
nduehila@yahoo.com


ANGLI:

Talat Pllana, Londėr, e-mail:
talatpllana@yahoo.co.uk

ITALI:

Vitore Stefa ,Trieshtė e-mail:
vitore2000@yahoo.it

GREQI:

Elda Kokoneshi , Janinė e-mail:
albelanko@gmail.com

GJERMANI:

Sebastian Nuhiqi, e-mail : albakos-frankfurt@web.de

Alida Hisku-Keune Fulda-Gjermani. e-mail:
alida@keune.info

DANIMARKĖ:

Luigj Shkodrani,Slangerup e-mail :
luigji_61@hotmail.com

SKANDINAVI:

Prof. Ibrahim Igriu,

ZVICER:

www.lshb.ch

e-mail: info@lshb.ch
Ali Nikoliqi, e-mail: a_nikoliqi@yahoo.com

Nazmi Jakurti, e-mail:
nazmi.jakurti@unia.ch



BENELUKS:

Ramiz Zekolli , Bruksel. Tel 0032 720 25 30

RUMANI

Baki Ymeri, Bukuresht, e-mail:
bukuresht@yahoo.com

AUSTRALI:

Naim dhe Sami Flamuri, e-mail:
naimflamuri@yahoo.com.au

TURQI

Ahmet Japagici, Stamboll

LSHB-Kosovė

KONTAKTI ME ZYRET E LSHB-sė NĖ KOSOVĖ

Prishtinė:

Nekibe Kelmendi e-mail:
nekibekelmendi@gmail.com

Akadamik Pajazit Nushi

Akademik Esat Sravileci

Xhevat Syla , e-mail:
xhsyla@yahoo.com

Daut Demaku, e-mail:
dautdemaku@yahoo.com

Prof.dr.Ilir Limani, e-mail :
ilir.limani@fiek.uni-pr.edu

Prizren:

Prof.Dr.Orhan Kubati, e-mail:
kongresi2@lshbk.org

Liman Asllani e-mail:
liman.asllani@lshbk.org

Besa Krajku ,e –mail :
besak@yahoo.com

Indira Ēipa , e-mail :
indiracipa@gmail.com

Qazim Ēakalli, e-mail :
fotostarprizren@yahoo.com

Gjakovė :

Arbnor Pula, e-mail:
arbnorp@yahoo.com

Pejė:

Dr.Ymer Qavolli,

Seit Luta, e-mail: seber_50@hotmail.com

Gjilan :

Dr.Aqif Huruglica e-mail:

Gani Pireva , e-mail: gani_pireva@yahoo.com

Ferizaj:

Skender Haxhimusa, e-mail: skenderhaxhimusa@hotmail.com

Mitrovicė:

Avni Kotorri,e-mail: avnikotorri@hotmail.com

Bajram Aliu, e-mail: bajram_aliu@hotmail.com











Hit Counter

LSHB-ZVICĖR | HOME | LSHB | PROJEKTE | DOKUMENTE | PREZENTACIONE | INFO | KONTAKT | Site Map


©2000 - 2009 LIDHJA SHQIPTARE NĖ BOTĖ - ZVICĖR | info@lshb.ch

Zurück zum Seiteninhalt | Zurück zum Hauptmenü